Mobinfo.cz » Tablety, Top

Dell uvádí tři nové tablety: Venue 7, Venue 8 a Inspiron 2-in-1


Dell představil tři nové tablety, které by se na českém trhu měly objevit v průběhu podzimu letošního roku za dosud nespecifikovanou cenu. Jedná se o klasické tablety Venue 7 a 8, k nimž přibude zařízení mezi notebookem a tabletem Inspiron 2-in-1.

Tablety Dell Venue 7 a Venue 8 jsou vybaveny operačním systémem Android ve verzi 4.4. Zatímco „sedmička“ se může pochlubit HD displejem a procesorem Intel Atom Z3460, u „osmičky“ se můžete těšit na displej fullHD a procesor Intel Atom Z3480. Nové Venue tablety zaujmou také svým designem a snadným uchopením na zadní straně. Na českém trhu budou k dispozici v červené a černé variantě.

Venue 7 Android TabletVenue 7 Android Tablet

K tabletům si můžete přikoupit další příslušenství. Jedná se například o dockovací stanici Dell Venue Cradle, ochranné pouzdro Dell Duo Tablet Case v pestrých barvách a praktický Dell Venue Rotating Folio pro Venue 8, který díky rotačnímu systému umožňuje využití několika poloh.

Venue 8 Android TabletVenue 8 Android Tablet

Přídavný reproduktor Dell Bluetooth Portable Speaker s dosahem až 9 metrů lze snadno připojit k mnoha různým zařízením s podporou Bluetooth 4.0 a NFC. Vydrží až 10 hodin nepřetržitého přehrávání a navíc disponuje zabudovaným mikrofonem pro hands-free hovory.

Venue 8 Tablet with Keyboard and AD211 Speaker

Pokud potřebujete ke své práci klávesnici, můžete si pořídit Inspiron 2-in-1. 360stupňový otočný systém s 13″ displejem umožňuje libovolné polohování a snadné přeměňování tabletů na notebook a naopak. Přístroj lze ovládat i prostřednictvím dotykového displeje, který umí snímat až 10 prstů najednou. Spolehlivý výkon zajišťují nejnovější procesory od Intelu.

Inspiron 13 7000 Series 2-in-1 NotebookInspiron 13 7000 Series 2-in-1 Notebook

Inspiron 13 7000 Series 2-in-1 Notebook

Reklama