Mobinfo.cz » Tablety

Dětský tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids jde do prodeje


Samsung tento týden začne prodávat dětský tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids. Je odolný proti pádům, má veselé ovládací prostředí a prodává se společně s polohovatelným pouzdrem perem, kterým lze čmárat po displeji tabletu, nikoli už po zdech či po nábytku.

Galaxy Tab 3 Kids je malý tablet se sedmipalcovým displejem a dvoujádrovým procesorem. Pro uložení dat, například snímků z 3Mpx fotoaparátu, nabízí 8MB vnitřní paměť, kterou můžete rozšířit vložením paměťové karty microSD. V tabletu běží operační systém Android 4.1. Díky tomu můžete s tabletem dělat totéž co s jinými tablety – pouštět dětem pohádky, ukazovat jim obrázky nebo instalovat nové hry.

Samsung_Galaxy_Tab3_Kids_1

Samsung Galaxy Tab 3 Kids má celou řadu předinstalovaných dětských aplikací včetně šesti lokálních – Funny Road Trip a pět aplikací pro výuku abecedy a počítání se společným názvem Sunčica. Uživatelé mají také přístup do virtuálního Dětského obchodu, který je zaměřený na obsah využívající technologie při vzdělávání dětí. Tento obsah je tvořen vzdělávacími, herními i zábavnými aplikacemi a elektronickými knihami. Aby rodiče měli nad obsahem kontrolu, je stažení obsahu možné pouze po zadání rodičovského hesla.

Samsung_Galaxy_Tab3_Kids_2

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids je vybaven funkcí časového zámku, který rodičům umožňuje nastavit konkrétní časové rozmezí, v němž mohou děti tablet používat. Jakmile vyhrazený čas vyprší, objeví se obrazovka informující o uzamčení přístroje a tablet lze odemknout pouze pomocí hesla, které zadá rodič nebo jiný dospělý. Tato funkce umožní rodičům dohlédnout na to, aby jejich děti netrávily s chytrými zařízeními nadměrné množství času. Stejně tak mohou rodiče omezit aplikace a hry, které se dětem v jejich prostředí zobrazí.

Samsung_Galaxy_Tab3_Kids_3 Samsung_Galaxy_Tab3_Kids_4

V balení, které pořídíte za doporučenou cenu 5 999 Kč, najdete kromě vlastního tabletu také ochranné pouzdro Kids Case a dětský stylus C Pen pro kreslení po displeji.

Samsung Galaxy Tab SM-T2105GYAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama