Mobinfo.cz » Gadgets

Dobíjejte tablet ve skříňce v supermarketu


Virtuální mobilní operátor Mobil od ČEZ rozšířil možnosti bezplatného dobíjení mobilů, tabletů, navigací a dalších přístrojů v českých obchodních centrech. Přístroj zapojíte na nabíječku a zamknete.

Nabíjecí terminál se jmenuje ChargeBox ČEZ a jeho využití je zcela bezplatné i pro zákazníky jiných operátorů. Každá dobíjecí stanice je vybavena šesti uzamykatelnými přihrádkami s adaptéry pro nabíjení nejpoužívanějších typů mobilních telefonů, tabletů, herních konzolí, fotoaparátů, MP3 přehrávačů nebo GPS navigací. Pro nabíjení nejsou potřeba peníze ani žádné kabely a sejfová vložka se speciálním klíčem navíc zajišťuje bezpečí přístrojů po dobu, co se jejich majitelé bezstarostně věnují nakupování nebo relaxaci v obchodním centru.

cez_chargebox

Aktuálně najdete dobíjecí skříňku na následujících místech: Central Kladno, DBK Praha Budějovická, Fórum Ústí nad Labem, Futurum Hradec Králové, Futurum Kolín, Galerie Fénix, Nisa Liberec pasáž, Nisa Liberec foodcourt, OC Frýda, OC Grand Pardubice, OC Nový Smíchov foodcourt, OC Nový Smíchov pasáž, Olympia Mladá Boleslav, Olympia Plzeň, Olympia Teplice.

Co myslíte, stojí to za ten risk, nechat mobil či tablet zamčený ve skříňce, a vyrazit nakupovat?

Reklama