Mobinfo.cz » Tablety

GoClever má tři nové tablety Aries


GoClever představil tři nové tablety s Androidem, které se liší velikostí displeje a kapacitou baterie. V rámci řady Aries máte nově na výběr mezi sedmi, osmi a desetipalcovým tabletem. Všechny mají předinstalované navigační mapy Česka a Slovenska.

Nejmenším zástupcem je tablet GoClever Aries 70, který má displej s úhlopříčkou 7″ a rozlišením 1 280 × 800 bodů. O pohon se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz. Pro běh programů je k dispozici 1GB paměť RAM, dalších 8 GB může využívat pro svá data majitel tabletu, další případně dodá paměťová karta. V tabletu je nainstalován Android 4.2 včetně navigační aplikace a mapových podkladů pro Českou a Slovenskou republiku včetně dalších aktualizací. K dispozici je také spíše symbolický 2Mpx fotoaparát. V nabídce by se měl objevit za 4 190 Kč.

GoClever_Aries_70

Jen o něco málo větší je GoClever Aries 785. Jeho displej má, jak je patrné z názvu, úhlopříčku 7,85″. Rozlišení takového displeje pak činí 1 024 × 768 bodů, vybrat si můžete mezi bílou a grafitovou variantou. Ostatní hardwarové i softwarové parametry jsou stejné jako u předchozího modelu. Zakoupit ho můžete za 4 890 Kč.

GoClever_Aries_785

Do třetice je tu, opět hardwarově i softwarově totožný, tablet GoClever Aries 101, jehož displej je 10,1″ a baterie 7500mAh. Výrobce v tiskové zprávě uvádí, že taková obří kapacita vydrží napájet tablet při sedmi hodinách intenzivního používání. Cena tohoto tabletu bude začínat na 5 890 Kč.
GoClever_Aries_101_3GoClever_Aries_101_2

Všechny tablety jsou prodávány se dvěma nabíječkami a pouzdrem, které lze použít jako stojánek. V základním balení také najdete USB a OTG kabely.

GoClever_Aries_101_1

Reklama