Mobinfo.cz » Gadgets

Hodinky Samsung Galaxy Gear fotí a natáčí skrytě


Výjimečné chytré hodinky Galaxy Gear přináší bohaté možnosti využití. Nyní se zaměříme na kvalitu fotek a videa, hodinky umí bleskové momentky i záběry v HD rozlišení!

Samsung_Galaxy_Gear

Hodinky Samsung Galaxy Gear ve zkratce

  • Rozměry a hmotnost: 37 × 57 × 11 mm, 74 g
  • Displej: SuperAMOLED, rozlišení 320 × 320 bodů, velikost 30 × 30 mm
  • Systém: Android, nadstavba Gear UX
  • Hardware: procesor 800 MHz, 512 MB RAM, paměť 4 GB
  • Foto: 1,9 Mpx snímač
  • Příslušenství: USB nabíječka, microUSB kabel, kolébka pro dobíjení a párování
SAMSUNG V7000 Galaxy Gear lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Atraktivní hodinky jsou vybaveny snímačem 1,9 Mpx na přední části řemínku, který míří dopředu, když příslušně nastavíte ruku. Na displeji snadno zkontrolujete úhel záběru a můžete začít hned fotit či natáčet.

SamsungGalaxyGear_12SamsungGalaxyGear_7SamsungGalaxyGear_1SamsungGalaxyGear_6

Pro video lze nastavit dva typy rozlišení, trochu překvapuje kvalita záznamu zvuku, mikrofony jsou dost citlivé. Omezení pouze 15 s vylučuje nějaké dlouhé záznamy přednášek apod. Na to vezměte mobily. Kromě hlasových příkazů stačí ťuknout do displeje a už se fotí nebo natáčí. Pro bleskovou momentku stačí po spuštění fotoaparátu ťuknout do displeje a hned se fotí. Další fotky trvají déle kvůli práci autofokusu, pár sekund. Fotky a videa se poté automaticky ukládají do mobilu, takže je můžete prohlížet na velkém displeji. Samozřejmě vše zůstává v hodinkách. 

Galaxy Gear – video 640 × 640 bodů

Galaxy Gear – HD video

Hodinky mohou fotit ve kvalitě 1:1 v rozlišení 1 392 × 1 392 bodů (všechny fotky v naší galerii), nebo 4:3  a 1 280 × 960 bodů. Vše jsem fotil na automatické ostření, vybrat lze také makro. Gear fotí slušně v interiéru, venku lépe odpovídají barvy. Občas je problém s doostřením objektů, ale to může být dáno pohybem ruky s hodinkami na zápěstí. Ve většině případů je fotka kvalitní a použitelná.

SamsungGalaxyGear_foto_8SamsungGalaxyGear_foto_7SamsungGalaxyGear_foto_6SamsungGalaxyGear_foto_5SamsungGalaxyGear_foto_4SamsungGalaxyGear_foto_3SamsungGalaxyGear_foto_2SamsungGalaxyGear_foto_1

 

Reklama