Mobinfo.cz » Aplikace, Tablety

K tabletu Lenovo dostanete roční předplatné MF Dnes a Lidovek zdarma


Jistě si pamatujete na bezplatné předplatné Reflexu a Blesku k tabletům Samsung. Mafra nyní tento osvědčený krok následuje, připojí se ovšem k tabletům značky Lenovo. Jejich majitelé získají roční předplatné MF Dnes a Lidových novin.

Server Mediar.cz upozorňuje, že spojení Blesku s tablety Samsung se vydavateli vyplatilo, Blesk tak nabral tisíce předplatitelů (byť zdarma) a stal se nejprodávanějším deníkem pro tablety na trhu. Aktuálně prodává více než 12 tisíc tabletových „výtisků“ denně, přičemž druhé Hospodářské noviny se pohybují přibližně na polovině. MF Dnes a Lidové noviny pak paběrkují někde pod tisícovkou prodaných výtisků denně.

To se ale pravděpodobně brzy změní. Každý, kdo si koupí počítač, notebook nebo tablet Lenovo, může na webu výrobce zadat jeho sériové číslo. Poté získá zdarma na rok předplatné MF Dnes i Lidových novin. I když Lenovo není zdaleka tak prodávaná značka jako Samsung (to ale není nikdo), vzhledem k zahrnutí počítačů a notebooků to může vydavateli hodně pomoci.

Reklama