Mobinfo.cz » Aplikace

Katalog IKEA: objevte multimediální část katalogu [aplikace]


Nový papírový katalog IKEA je právě na světě a jeho součástí je multimediální obsah, který si zobrazíte v mobilu nebo tabletu s iOS a Androidem. Virtuálně si osaháte nábytek, nakouknete do výrobního procesu a objevíte další informace.

KatalogIKEA_1KatalogIKEA_2KatalogIKEA_3KatalogIKEA_4

Aplikace Katalog IKEA může sloužit pro pohodlné čtení katalogu na displeji. Katalog si do zařízení jednoduše stáhnete a kdykoliv po něm „sáhnete“. Pokud však máte jeho papírovou verzi, najdete na vybraných stranách zmínku „Naskenujte stránku a dozvíte se víc“, kterou doprovází oranžový symbol +.

KatalogIKEA_5KatalogIKEA_6

Po spuštění aplikace tedy zvolte možnost „objevte víc“ a dojde ke spuštění fotoaparátu vašeho zařízení. Poté dle pokynu namiřte objektiv na symbol + a objeví se jeden z několika symbolů multimediálního obsahu.

KatalogIKEA_8KatalogIKEA_7

Jít může o produktové video z výroby, prohlédnete si kus nábytku, najdete další hromadu fotek nábytku apod. Dokonce můžete nábytek virtuálně umístit do prostoru vaší domácnosti díky rozšířené realitě. Jak to může fungovat, se podívejte na video IKEA:

Součástí aplikace jsou odkazy na ostatní katalogy IKEA, opět si je snadno stáhnete a můžete prohlížet. Aplikace je náročná na datové spojení, takže bez Wi-Fi si ji ani nespouštějte. Aplikaci jsem testoval na tabletu Ainol Novo 8 Discover.

  • Operační systémy: iOS, Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: iTunes, Android

 

Reklama