Mobinfo.cz » Gadgets

Leitz Complete Privacy Case: obal jako ochránce soukromí


Obaly a další příslušenství Leitz patří mezi to lepší, co můžete ke svému tabletu dokoupit. Tento obal zajistí diskrétní prohlížení displeje tabletu s tím, že vaši spolucestující či jiní lidí kolem vás neuvidí skoro nic.

LeitzCompletePrivacyCase_10

Leitz Complete Privacy Case je konstrukčně podobný obal jako již testovaný Leitz Complete pro iPad. Opět tu máme pevný plast s polstrováním a přesnými otvory a výřezy pro iPady. Novinkou je odklápěcí přední část s naoko neprůhledným plastem. To je právě klíč k diskrétnímu prohlížení displeje.

Leitz iPad 2/3/4 Complete 64160095 – černá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


LeitzCompletePrivacyCase_1LeitzCompletePrivacyCase_2LeitzCompletePrivacyCase_3LeitzCompletePrivacyCase_4

Pouzdro se dá používat i v otevřeném stavu, po zavření jej drží dvojice magnetů. Po zaklopení zjistíte, že na displeji se dobře čte pouze držiteli tabletu. Problémem není ani tak naklánění od sebe a k sobě, to je obraz stále čitelný. Velkým plusem je však téměř nemožnost čtení displeje ze stran. Nemusíte mít strach, že vám někdo z displeje odečte citlivá data apod. Podívejte se na video výrobce.

LeitzCompletePrivacyCase_5

Na zádech opět nechybí dvojice odklápěcích nožiček a tak si dobře tablet ovládnete i na stole či jinde. Nožky jsou neklouzavé. Pouzdro není zrovna levné, svůj účel ale plní dokonale. Určitě bych spoléhal na jeho odolnost a robustní provedení, tohle bude sloužit dlouho každý den!

LeitzCompletePrivacyCase_6LeitzCompletePrivacyCase_9LeitzCompletePrivacyCase_8LeitzCompletePrivacyCase_7

Leitz Complete Privacy Case na videu výrobce

Reklama