Mobinfo.cz » Tablety

Lenovo má 5 nových tabletů: dva pro zábavu, tři pro práci


Na americkém veletrhu CES představilo Lenovo dva tablety Yoga a tři profesionální tablety ThinkPad Yoga. Liší se zejména velikostí displeje, takže si vybere každý. Na trhu se objeví v březnu a dubnu.

Tablet Lenovo Yoga 3 si můžete pořídit s 12″ nebo 14″ palcovým displejem. Menší varianta je tlustá pouhých 15,8 mm a váží 1,1 kg. Větší kolega se pak ukrývá v malém 13″ šasi, takže nezabírá tolik místa. Najdete v něm procesor Intel Core i7. V obou verzích pak běží systém Windows 8.1 a podporují bezdrátové sítě Wi-Fi.

Lenovo_Yoga_3_11_Stan

Oba modely jsou vybaveny klasickým závěsem Yoga se dvěma panty, který umožňuje 360° flexibilitu poskytující spotřebitelům úžasné funkce, a čtyři speciální režimy – Notebook, Tablet, Stojánek a Stan. Lenovo pak přepracovalo závěs tak, aby šel hladce otevřít a zavřít a také umožnil displeji ležet zcela naplocho při 180°.

Lenovo_Yoga_3_11_StojanekLenovo_Yoga_3_11_Tablet

Pro náročnější uživatele, zejména pro nasazení ve firemní sféře, pak Lenovo přišlo s tablety Thinkpad Yoga. V tomto případě si můžete vybírat mezi 12, 14 a 15″ provedením, u všech dokoupit pero ActivePen a u největšího modelu dokonce 3D kameru.

Lenovo_ThinkPad_YOGA_Stan

Se čtyřmi režimy a celodenní výdrží baterie lze digitálně psát nebo si vychutnat jakýkoli z režimů ThinkPad Yoga: psát v režimu Notebook, dělat si poznámky v režimu Tablet, prezentovat kolegům v režimu Stojánek nebo jen relaxovat při sledování filmu v režimu Stan. Klávesnice konvertibilního zařízení

Lenovo_ThinkPad_Yoga_Stojanek

Yoga 3 ve 11 a 14″ provedení bude k dispozici od dubna. ThinkPad Yoga ve 12, 14  a  15″ provedení bude dostupný od března. Ceny zatím nebyly stanoveny.

Reklama

Chytré držáky na tablety do auta i jinam zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama