Mobinfo.cz » Tablety

Lenovo Yoga Tablet – více režimů, více tabletu


Lenovo přináší zajímavé mobilní zařízení s 18hodinovou výdrží, které je především tabletem s integrovaným držákem a stojánkem. Vybírejte ze dvou modelů s displeji 8 a 10 palců. 

LenovoYogaTablet_3

Designéři Lenovo se na tomhle zařízení vyřádili a taky je Yoga Tablet vybaven válcovou rukojetí, která padne do ruky. Problém tak není držet tablet v jediné ruce. Tablet se dá přetočit do režimu stojánku pro pohodlné čtení. Válec se o 90°  natočí, vysune se kovová opěrka a tablet stojí. Takhle se dá volit rozsah od 110° do 135° pro ideální náklon.

LenovoYogaTablet_2

Yoga Tablet jde do prodeje ve dvou provedeních, s displeji 8 a 10 palců s IPS technologií. Zvolit lze podporu Wi-Fi spojení, nebo také 3G. Tablet dostal baterii s podporou 18 hod výdrže, počítá se s USB OTG na připojení periferií. Součástí je Android 4.2, o pohon se stará 4jádrový procesor, k uložení dat je připraveno 16 GB místa nebo vložená microSDHC karta.

LenovoYogaTablet_1

Tablety váží 605 g a 400 g, výbava pamatuje na 5Mpx fotoaparát a kameru vepředu. Zajímavým příslušenstvím je bluetooth klávesnice k většímu modelu Yoga Tabletu, ta slouží jako kryt displeje. Hodit se může rovněž bezdrátový videoadaptér pro streamování videa do TV.

V prodeji od listopadu, ceny:

  • Lenovo Yoga Tablet 8 palců  – 5 999 Kč
  • Lenovo Yoga Tablet 10 palců – 6 999 Kč 

Reklama