Mobinfo.cz » Gadgets

Logitech má nová pouzdra a klávesnice pro iPad Air


Logitech uvádí nové příslušenství pro tablety, pouzdra obsahují klávesnice, hodit se bude univerzální ochranný kryt . Design doplňuje linie nového Apple iPadu Air. 

Logitech_FabricskinKBfolio_KeyboardLogitech_FabricSkinKBfolio_Exterior

Logitech FabricSkin Keyboard Folio je skládací pouzdro s klávesnicí a textilním potahem. Povrch odpuzuje vodu, nechybí ani klávesové zkratky systému iOS. Integrované magnety drží iPad ve dvou polohách. Klávesnice baterii vydrží pracovat klidně 3 měsíce. Cenovka ukazuje 3 899 Kč.

Logitech_UltrathinKBfolio_Exterior

Logitech Ultrathin Keyboard Cover představuje tenký kryt s klávesnicí. Vyroben je z hliníku, opět tu pracují magnety pro držení polohy iPadu. Cena je doporučena na 2 599 Kč.

LogitechUltrathinKBCover_Keyboard_SPACEGRY

Logitech Ultrathin Keyboard Folio je skládací pouzro s klávesnicí, díky systému SecureLock iPad spolehlivě drží a nevypadne. K mání za 2 599 Kč.

Logitech_FolioProtectiveCase_Exterior

Logitech Folio Protective Case je ochranný skládací kryt s minimální tloušťkou, který lze použít jako stojánek v mnoha polohách. Nejlevnější doplněk stojí 1 559 Kč.

Folio for iPad Air Sunflower Yellow

Příslušenství dodržuje tenké linie a kvalitní zpracování, skládací pouzdra poslouží jako univerzální stojánky. Klávesnice se připojují bezdrátově přes bluetooth. Design iPadu dodržuje i barevné provedení, z nabídky si tedy vyberete.

Reklama