Mobinfo.cz » Tablety

Mobilní zdravotnický tablet MioCARE usnadní práci


Mio přichází se speciálními modely tabletů MioCARE určenými pro použití ve zdravotnických zařízeních. Tablet se čtečkou čárových kódů podpoří evidenci pacientů, léků a používání přístrojů.

MioCare_5MioCare_1

Tablety MioCARE jsou již nasazeny ve Velké Británii a napříč Asií. Nyní míří na český a slovenský trh a tak se s nimi možná setkáme u doktora. Mio uvádí dva modely zařízení MioCARE, které mohou být součástí komplexnějšího řešení pro chod evidence různých parametrů ve zdravotnických procesech a zařízeních.

MioCare_4

Tablet MioCARE A105 je plně omyvatelný s normou krytí IP54, ustojí lehký pád z výšky 1 m. Obsahuje displej s velikostí necelých 6 palců, je tedy dobře mobilní. Navíc obsahuje fotoaparát a snímač kódů, chod Androidu 4.0 zajišťuje 1GHz procesor Cortex A8 S5PV210 a 512 MB RAM. Na jedno nabití vydrží 6 hodin pracovat, pro uložení dat se dá použít vnitřní 8GB paměť.

MioCare_3MioCare_2

Model MioCARE Z100 čtečku kódů neobsahuje, tentokrát obsahuje systém Android 2.3 s procesorem 1 GHz a 512 MB RAM. Na data zbývá jen 4 GB místa. Ceny tabletů se odvíjí od komplexnosti zvolených řešení.

Reklama