Mobinfo.cz » Tablety

MWC: Lenovo má tři nové tablety TAB 2 A8, A10-70 a IdeaPad MIIX 300


Lenovo představilo na veletrhu MWC hned tři nové tablety. Dva přístroje s Androidem – Tab 2 A8 a Tab 2 A10-70. K tomu přidal IdeaPad Miix 300, který se může pochlubit operačním systémem Windows.

Lenovo Tab 2 A10-70: multimediální bestie

Nejvyšším představeným modelem je Tab 2 A10-70, který sám výrobce v tiskové zprávě označuje jako multimediální bestii. Může se pochlubit 10,1″ FHD displejem s brilantně ostrým rozlišením a zvukem Dolby Atmos, který se line z multireproduktorového soundbaru. Pokud se bojíte, že takové monstrum bude muset být neustále připojeno k zásuvce, nemusíte mít strach. Na jedno nabití vydrží až deset hodin provozu.

Lenovo_TAB_2_A10_dark_blue

Za zmínku stojí také tenkost tablety Tab 2 A10-70. Při měření se totiž nedostanete ani na celých 9 mm. O rychlý chod systému Android 4.4 se stará čtyřjádrový procesor, rozhodně potěší podpora LTE a Wi-Fi.  Zadní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx, K dispozici bude ve dvou lákavých barevných variantách: v bílé Pearl nebo modré Midnight. V Česku se objeví od července za 6 499 Kč.

Lenovo_TAB_2_A10_white

Lenovo Tab 2 A8: osmipalec s LTE

Druhý představený model má osmipalcový HD displej, tomu odpovídají i menší rozměry a hmotnost. Tloušťka tabletu 8,9 mm zůstala zachována, stejně jako osmihodinová výdrž na jedno nabití. Vzhledem k podpoře LTE má slot pro SIM kartu, tedy přesněji řečeno pro dvě SIM karty, jelikož podporuje technologii dualSIM.

Lenovo_TAB_2_A8_white

V tabletu najdete čtyřjádrový procesor, 5Mpx fotoaparát a operační systém Android 5.0. Pro uložení vašich dat můžete využít 32GB úložný prostor, k dispozici je i slot pro paměťové karty microSD. Prodávat se bude od července za 3 499 Kč, a to hned ve čtyřech barevných variantách: bílé, ebenové, modré nebo růžové Neon.

Lenovo IdeaPad Miix 300: s Windows a pro práci

Třetí tablet je vybaven operačním systémem Windows, dostupnost ani cenu v Česku ale zatím neznáme. Proto jen krátce. IdeaPad Miix 300 bude mít 8″ displej a operační systém Windows 8.1 doplněný kancelářským balíkem Office na jeden rok. Vnitřní paměť má kapacitu 64 GB, samozřejmostí je slot na karty microSD. Data můžete přenášet přes Wi-Fi nebo bluetooth, k dispozici budou dva fotoaparáty a špičková výdrž baterie.

Lenovo_IdeaPad_MIIX_300

Reklama