Mobinfo.cz » Tablety

MWC: stvořený pro zábavu: Sony Xperia Z4 Tablet


Sony představilo na veletrhu MWC tablet Xperia Z4 Tablet, který je určen především pro zábavu. O tom svědčí špičkový výkon, výdrž na jedno nabití a propojení s herním systémem PlayStation.

Xperia Z4 Tablet se pyšní úhlopříčkou 10.1″ a tloušťkou pouhých 6 mm. I v takto útlém těle vám nabídne špičkový výkon, například osmijádrový procesor taktovaný na 2 GHz nebo paměť RAM s kapacitou 3 GB. I přesto vydrží na jedno nabití extrémně dlouho, výrobce se chlubí například 17 hodinami nepřetržitého přehrávání videa. To může být uloženo v 32GB vnitřní paměti nebo na paměťové kartě.

Sony_Xperia_Z4_Tablet_2 Sony_Xperia_Z4_Tablet_3

Prodávat se bude ve verzi podporující pouze Wi-Fi, stejně jako ve verzi, která přidává LTE. Xperia Z4 Tablet splňuje požadavky normy IP68 v oblasti ochrany proti vodě a prachu, nevadí mu déšť ani voda z bazénu.

Sony_Xperia_Z4_Tablet_1

Kromě jasného 2K displeje se může Xperia Z4 Tablet pochlubit také špičkovým zvukem High-Res Audio. Pro zábavu slouží aplikace PS4 Remote Play, která umožní napojení na herní konzolu PlayStation 4 přes domácí Wi-Fi. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8,1 Mpx, čelní kamera pak 5,1 Mpx.

Sony_Xperia_Z4_Tablet_4Sony_Xperia_Z4_Tablet_5

K tabletu si můžete dokoupit bluetooth klávesnici KB50 s dokovacím slotem. Je vybavena touchpadem, což v kombinaci s tím, že samotný tablet má konektor pro připojení tiskárny a projektoru, dělá z Xperia Z4 Tablet takřka dokonalý notebook.

Reklama