Mobinfo.cz » Gadgets

Naše hodinky nejsou nic extra, přiznává Samsung


Nejmenovaný vysoce postavený zdroj ze Samsungu přiznal novinám Korean Times, že nedávno uvedené hodinky Samsung Galaxy Gear nemají nic speciálního, co by přilákalo zákazníky. Jeho kolega ale tvrdí, že se hodinkám dostalo vřelého přijetí.

Noviny Korean Times vyzpovídali mimo záznam nejmenovaného vysoce postaveného člena managementu společnosti Samsung. Zatímco jeho kolegové se předhánějí v pochvalách a nadšených komentářích, tento zdroj přiznal, že hodinky nejsou nic extra.

Konkrétně řekl: „Přiznáváme, že našim hodinkám Gear chybí něco speciálního. Když více investujeme do uživatelského rozhraní a uživatelských zkušenosti, zařízení Samsung budou pro zákazníky mnohem lepší.“ (We’ve acknowledged that our Gear lacks something special. With more investment for user interface and user experience, Samsung devices will be better in terms of customer satisfaction.)

Musíme ale vzít v úvahu, že hodinky Galaxy Gear jsou první svého druhu, slouží spíše jako ukázka, že Samsung něco podobného dokáže. Teprve nyní se bude zjišťovat, k čemu uživatelé skutečně podobná zařízení používají, jaké na ně kladou požadavky a které funkce jim připadají zbytečné. Případné další modely hodinek tak třeba „něco extra“ mít budou.

Reklama