Mobinfo.cz » Aplikace

O2 nabídne televizi v tabletu a mobilu


Telekomunikační operátor O2 nabízí kromě mobilních a pevnolinkových služeb také televizní, a to pod značkou O2 TV. Až dosud se jednalo o čistě kabelovou službu, nově ale můžete přijímat televizní vysílání v jakémkoliv zařízení, třeba mobilu či tabletu.

O2 TV Go má podobu aplikace, která bude k dispozici pro operační systém Android od verze 4.0 a iOS od verze 7.0 od poloviny května, a pro Windows Phone v dosud neupřesněné blízké budoucnosti. Po jejím stažení si kdokoliv z mobilu, tabletu nebo počítače bude moci sledovat televizní programy i filmy uložené v O2 Videotéce.

O2TV_Go

Aplikaci O2TV Go si může na své zařízení bezplatně stáhnout kdokoli. Běžným uživatelům umožní přístup k přehlednému televiznímu programu nebo O2 Videotéce s více než 1 000 filmy všech žánrů. Největší výhodu ovšem aplikace přinese zákazníkům digitální televize O2TV, tedy těm, kteří platí příslušný paušál. Těm totiž zpřístupní živé televizní vysílání, a to až na čtyřech různých zařízeních. Na svých tabletech nebo mobilních telefonech nebudou zákazníci ochuzeni ani o oblíbené funkce Zpětné zhlédnutí a Vzdálené nahrávání. K dispozici bude od začátku 20 kanálů (ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, Fashion TV, SlovakSport.TV2, Nickleodeon, FilmBox).

Reklama