Mobinfo.cz » Aplikace

O2 TV do mobilu či tabletu pro všechny operátory


Mobilní televizi od O2 už může mít od 4. listopadu každý. Respektive každý, kdo si stáhne aplikaci O2TV Go a zaplatí měsíční poplatek 199 Kč. Tato služba už bude nyní dostupná pro zákazníky všech mobilních operátorů, a to i bez závazku.

Mobilní televize od O2 je provozu od května letošního roku, majitelé O2TV získali možnost přistupovat k živému televiznímu vysílání až na čtyřech přenosných zařízeních. Aplikace byla stažena již více než 140 tisíci zákazníky a více než 80 % z nich ji pravidelně používá.

Velký zájem zákazníků o tuto aplikaci má za následek její zpřístupnění i zákazníkům konkurence. Mohou si stáhnout do svých chytrých telefonů nebo tabletů aplikaci O2TV Go. Aplikace je dostupná pro zařízení s operačními systémy Android od verze 4.0 nebo iOS od verze 7.0., aplikace pro Windows Phone se v současné době připravuje.

Po stažení aplikace vyplní zákazníci základní registrační údaje a ihned mohou začít sledovat televizní vysílání, bez smlouvy nebo závazků. Nejkratší období, které si lze zaplatit je jeden měsíc.

Přes tuto aplikaci je možné sledovat 20 kanálů (ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, Nickleodeon, FilmBox). Součástí aplikace je i funkce Zpětného zhlédnutí, tato funkce umožní nahrávat pořady v délce až 10 hodin, ty zůstanou k dispozici po dobu sedmi dní. Pokud si zákazník k O2TV Go pořídí i digitální televizi od O2, rozšíří se tato možnost až na 100 hodin, které jsou uloženy po dobu 30 dní.

Měsíční tarif je 199 Kč, vyúčtování přichází fakturou do e-mailu nebo v papírové podobě, dle preferencí zákazníka. Pokud se zákazník rozhodně dále službu neplatit, může i přesto užívat televizní program nebo si zapůjčit filmy v O2 Videotéce.

Reklama