Mobinfo.cz » Tablety

Přijde prohnutý Samsung Galaxy Tab Round?


V říjnu představil Samsung prohnutý mobil Galaxy Round, v lednu na CESu ukázal televizory s ohebnou (nikoli jen prohnutou) obrazovkou. Nyní je tedy logicky na řadě prohnutý tablet a vypadá to, že se ho již brzy dočkáme.

Na internetu se totiž objevují „zaručené“ informace o připravovaném tabletu Samsung Galaxy Tab Round. Název vychází samozřejmě z názvu telefonu Galaxy Round, jen se přidává označení řady tabletů Tab (i když Samsung už teď bude nejspíš používat TabPro). O hardwarových parametrech se zatím neproslýchá vůbec nic, spekulanti jen odhadují, že bude mít Samsung Galaxy Tab Round displej s úhlopříčkou sedm nebo osm palců.

Realita bude nejspíš úplně jiná, první zaručené informace totiž vypadají jako čirý výmysl. Tím myslím – jasně, pokud bude mít Samsung něco ohnutého, bude se to nejspíš jmenovat Round, pokud to bude tablet, bude mít v názvu Tab a jeho displej nejspíš bude 7-8 palců velký. To se dá všechno uhodnout, aniž by člověk znal jakékoliv skutečné informace.

Samsung ale skutečně hodně investuje do ohebných a prohnutých displejů. Jak již bylo zmíněno, před několika měsíci představil telefon Galaxy Round s prohnutým displejem. O něco později ho sice s podobným produktem následovalo LG, ale Samsungu patří prvenství. Na CESu pak ukázal obří televize s plochou obrazovkou, která se na přání uživatele lehce prohne. POkud někdo představí prohnutý tablet, bude to rozhodně Samsung.

Reklama