Mobinfo.cz » Tablety

Samsung Galaxy Note 3: novinka s ještě větším displejem


Na výstavišti v Berlíně se představil Note 3 s displejem 5,7 palců. Novinka navazuje na design vlajkové lodi Galaxy S4, zajímavé jsou dostupné barvy konstrukce.

SamsungGalaxyNote3_4

Samsung Galaxy Note 3 přichází opět s AMOLED displejem, tentokrát však s velikostí 5,7 palců, rozlišení fullHD. Pozornosti neujde skvělá tloušťka jen 8,3 mm, hmotnost se vešla do 168 g. Kompletní rozměry jsou 151 × 79 × 8,3 mm. Součástí konstrukce je akumulátor s kapacitou 3 200 mAh.

SamsungGalaxyNote3_3

Fanoušci focení ocení 13Mpx zadní fotoaparát se stabilizátorem obrazu a výkonným LED bleskem. Výrobce se chlubí dobrými výsledky za slabého osvětlení, takže uvidíme ve skutečnosti. Moderní zařízení nepostrádá ani podporu LTE přenosů, k mání bude jen 3G verze.

Systém Android 4.3 pohání Quad Core procesor 2,3 GHz v případě verze LTE, nebo Octa Core 1,9 + 1,3 GHz u verze 3G. Z konektivity se nezapomnělo na NFC, přítomno je infračervené ovládání.

SamsungGalaxyNote3_1 SamsungGalaxyNote3_2

Note 3 se bude prodávat s 32 nebo 64 GB vnitřní pamětí, chod operací jistí 3 GB RAM.Vylepšeno je ovládání přes pero S-PEN, přibyly nové funkce. Počítá se s rozšířeným spojením displejů více zařízení pro pohodlnější pracovní plochu apod. Dle informací a fotografií výrobce bude zařízení v prodeji v různých barvách. Do prodeje přijde na konci září, cena zatím neupřesněna.

Reklama