Mobinfo.cz » Gadgets

Samsung Galaxy Note 3 vítá podzim příslušenstvím


Samsung zahajuje prodej atraktivního příslušenství pro tabletofon Galaxy Note 3, nachystal pouzdro, sadu pro bezdrátové nabíjení a pro hráče dokonce gamepad!

 

Samsung Galaxy Note 3 přichází opět s AMOLED displejem, tentokrát však s velikostí 5,7 palců, rozlišení fullHD. Pozornosti neujde skvělá tloušťka jen 8,3 mm, hmotnost se vešla do 168 g. Kompletní rozměry jsou 151 × 79 × 8,3 mm. Součástí konstrukce je akumulátor s kapacitou 3 200 mAh. Více informací v našem preview.

Flipové pouzdro

flipove

Kožený vzor a zajímavé barvy, to je flipové pouzdro, u nějž po odklopení funguje probuzení telefonu. Cena doporučena na 999 Kč. Barvy: černá, bílá, oranžová, růžová, béžová, světle modrá, tmavě modrá.

Pouzdro S-View

Vylepšený model pouzdra s okénkem umožňuje pohled na displej a zjištění informací. Díky konstrukci se dá s mobilem fotit, opět po odklopení funguje probuzení mobilu a jeho uzamknutí po zavření. Barvy: černá, bílá, oranžová, růžová, béžová, světle modrá, tmavě modrá. Doporučená cena je 1 199 Kč.

Bezdrátové dobíjení

Sada obsahuje zadní kryt a podložku pro dobíjení na bezdrátové nabíječce. Ke koupi bude za nemalých 1 699 Kč a to v bílé a černé barvě.

Game Pad

gamepadsung

Praktický doplněk pro hráče obsahuje držák na mobil a hry se řídí velkými tlačítky a směrovým ovladačem.

Samsung ještě doplnil nabídku o nabíjecí sada s extra baterií (za 949 Kč), držák do auta (za 599 Kč) a ochranná fólie za 239 Kč.

Reklama

Chytré držáky na tablety do auta i jinam zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama