Mobinfo.cz » Tablety

Samsung Galaxy Note 4 jde do prodeje


V pátek 24. října začne Samsung v Česku prodávat svůj phablet Samsung Galaxy Note 4. První stovka zájemců si bude moci pořídit stylové kožené pouzdro za symbolickou korunu, všichni si pak užijí bezplatný obsah a aplikace.

Pro Samsung Galaxy Note 4 můžete vyrazit v pátek od 12.00. Prvních sto zájemců, kteří si nový mobil koupí ve značkové prodejně v Palladiu v Praze získají flipové pouzdro za 1 Kč. Samotný telefon se bude prodávat výhradně v černé barvě, u pouzdra si pak budete moci zvolit mezi černou a bílou, přičemž pokud už vámi zvolená barva nebude k dispozici, dostanete pouzdro později poštou.

Samsung_Galaxy_Note_4_3

V Palladiu se také bude konat Note 4 karneval, který vám ukáže, k čemu je vlastně Galaxy Note 4 dobrý. Návštěvníci se tak mohou těšit na hravé ukázky unikátních vlastností pera S Pen, ukázky nových funkcí fotoaparátu včetně novinky wideselfie a prezentace virtuální reality s brýlemi Gear VR. Prvních 100 účastníků si odnese malý dárek v podobě paměťové micro SD karty. Navíc si všichni návštěvníci budou moci sami vyzkoušet Academy zone Note 4, kde se vyškolení pracovníci postarají o předvedení inovativních prvků Samsung Galaxy Note 4.

Samsung_Galaxy_Note_4_2

Pro všechny jsou v jejich nových přístrojích Galaxy Note 4 k dispozici bezplatné aplikace v rámci tzv. Galaxy Gifts. Pro české zákazníky je zajímavé například půlroční předplatné Reflexu, roční předplatné Blesku a Deníku Sport, půlroční členství na službě Endomondo nebo tříměsíční účet Premium+ na službě Deezer Music. Samsung dále nabízí svým zákazníkům 50 GB na cloudovém úložišti Dropbox po dobu dvou let.

Samsung_Galaxy_Note_4_1

Reklama