Mobinfo.cz » Všechny články

Samsung Galaxy Note 7: stroj pro velké nápady


Samsung představil vlajkovou loď ve své nabídce, ohromující voděodolný Note 7 s dotykovým perem a biometrickou čtečkou pro zabezpečení obsahu.

Samsung_Galaxy_Note7_1Samsung_Galaxy_Note7_2Samsung_Galaxy_Note7_3Samsung_Galaxy_Note7_6

Samsung Galaxy Note 7  představuje nekompromisní zařízení pro maximální nasazení při práci i zábavě. Elegantní konstrukce se zaoblenými okraji a zkoseným displejem o velikosti 5,7 palců je doplněna dotykovým perem S Pen pro pohodlnější obsluhu.

Samsung_Galaxy_Note7_5Samsung_Galaxy_Note7_4

Zařízení s hmotností 169 g obsahuje akumulátor s kapacitou 3 500 mAh, dobjí se přes USB-C konektor. Nechybí podpora všech datových přenosů a vzadu sídlí dvojitý 12Mpx fotoaparát. Ve výbavě těžko najdete mezery, kromě NFC a čtečky otisků prstů je vepředu instalována poprvé i čtečka oční duhovky pro ještě dokonalejší zabezpečení a hlavně pohodlné odemykání. Android 6.0 pohání 8 jader a 4 GB RAM, uvnitř čeká na využití 64 GB. Navíc je tu také barometr a Hallův senzor.

Mobil bude k mání od září 2017 v modré, stříbrné a černé barvě, od 16. do 30. srpna bude fungovat předobjednávání. Podívejte se na netradiční vybalení novinky v podání amerického T-Mobilu!

Reklama