Mobinfo.cz » Tablety

Samsung představí 3. září Galaxy Note 4


Samsung rozeslal pozvánky na tiskovou konferenci konanou u příležitosti německého veletrhu spotřební elektroniky IFA. Právě tam loni konal svou akci unpacked, na které představil hodinky Galaxy Gear a nové tablety Note a Tab.

Letos se obecně očekává, že se objeví phablet Samsung Galaxy Note 4, čemuž napovídá i věta „Note the date“ (poznamenejte si datum) uvedená v novinářské pozvánce. Je nepravděpodobné, že by Samsung představoval jen tento produkt, určitě se tedy můžeme těšit i na několik dalších, i když méně významných, novinek.

Akce nazvaná Samsung Unpacked 2014 Episode 2 se bude současně konat hned ve třech městech. Hlavní akce se bude konat na veletrhu IFA v Berlíně, současně s tím ale budou novinky odhaleny také v americkém New Yorku a čínském Pekingu. (Trochu překvapivě v přehledu měst chybí jihokorejský Soul, u kterého bychom u jihokorejské značky zapojení do představovací mašinérie předpokládali.)

Představení Samsungu Galaxy Note 4 proběhne jen několik dní před obdobnou představovací událostí firmy Apple, kde se očekává přinejmenším nový iPhone (možná i iPad) a spekuluje se i o představování nových produktů Microsoft (potažmo Nokia) koncem září. Všichni chtějí stihnout ještě předvánoční trh.

Reklama