Mobinfo.cz » Tablety

Samsung začíná v Česku prodávat Galaxy Tab S


Pouhých pět týdnů od celosvětového představení se na českém trhu objevuje tablet Samsung Galaxy Tab S. Samsung prodává svůj model Galaxy Tab S v 10,5″ a 8,4″ variantě za ceny pohybujících se přibližně od 12 do 18 tisíc korun.

Připomeňte si základní informace o tabletu Samsung Galaxy Tab S. Jedná se o nejtenčí a nejlehčí tablet v nabídce Samsungu. Stylová konstrukce je tlustá jen 6,6 mm, váží 294 g (8,4 palců) a 465 g (10,5 palců). Špičkově vybavené tablety mají spoustu funkcí, výrobce vyzdvihuje nízkou spotřebu Super AMOLED displeje a také jeho ostrý a věrný obraz. Další podrobnosti najdete v tomto článku.

Samsung přidává ke každému zakoupenému tabletu bezplatný prémiový obsah v rámci tzv. Galaxy Gifts. V Česku se jedná konkrétně o následující věci:

  • Půlroční elektronické předplatné časopisu Reflex
  • Roční elektronické předplatné deníků Blesk a Sport
  • Neomezený přístup do archívu FTV Prima v HD
  • Půlroční elektronické předplatné časopisů Dolce Vita a Esquire v rámci čtečky Wooky
  • Čtvrtletní prémiový účet v online videopůjčovně Ivio

A nyní už k tomu nejzajímavějšímu, tedy k cenám. Samsung Galaxy Tab S se prodává rovnou ve čtyřech verzích. Tablet s 8.4″ displejem a podporou Wi-Fi pořídíte za 11 799 Kč, pokud při stejné velikosti displeje potřebujete i LTE, připlatíte si na 14 599 Kč. Větší verze s displejem 10,5″ stojí s podporou Wi-Fi 14 599 Kč, chcete-li k tomu i LTE, musíte zaplatit 17 499 Kč.

Samsung Galaxy Tab SM-T700NTSAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama