Mobinfo.cz » Tablety

Sencor 8 4Kids: další tablet pro děti, tentokrát zelený


Sencor připravil další osmipalcový tablet pro děti. Tentokrát má zelenou barvu, osmipalcový dotykový displej, operační systém Android a samozřejmě propracovaný bezpečností systém pro rodiče, kteří mohou třeba omezit denní čas používání tabletu.

Osmipalcový IPS displej má rozlišení 1 024 × 768 bodů, zvládne snímat současně až pět dotyků. Procesor je dvoujádrový s frekvencí 1,2 GHz, což by ve spolupráci s pamětí RAM o kapacitě 1024 MB mělo v pohodě dostačovat na běh operačního systému Android Jelly Bean a veškeré dětské hry a aplikace. Pro jejich ukládání je k dispozici dalších 16 GB paměti.

Sencor_Element_8_4KIDS

Fotoaparát má rozlišení pouhé 2 Mpx, což stačí jen na velmi nekvalitní snímky. Pro připojení k internetu je připravena podpora bezdrátových sítí Wi-Fi. Tablet Sencor Element 8 Hello Kitty obsahuje předinstalovanou aplikaci pro komfortní rodičovskou kontrolu. Rodič se může rozhodnout, zda bude tablet plně funkční, nebo může nastavit omezení některých funkcí – například přístup na internet. Velmi užitečné je nastavení doby používání tabletu, které umožňuje automatické přerušení používání tabletu například po dobu odpočinku. Rodičovská kontrola je uzamčena heslem.

Sencor Element 8 4 Kids lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama