Mobinfo.cz » Nezařazené

Studentský tarif lze pořídit od 299 Kč do 499 Kč za měsíc


Na studiích není peněz nazbyt. Kapesné sotva pokryje důležité výdaje a peníze z brigád přijdou vhod na zábavu. Není divu, že studenti rádi využívají výhod určených právě pro ně. I v portfoliu mobilních operátorů se nachází speciální nabídka v podobě studentských tarifů.

srovnamecz

O2 studentům nabízí řadu „kůl“ výhod

O2 pro mladé lidi připravilo jeden studentský tarif s možností modifikace. [:kůl:] v základní verzi přinese:

  • 120 volných minut do všech sítí,
  • neomezené zasílání SMS do vlastní sítě,
  • data 200 MB.

To vše za 299 Kč měsíčně. K ceně je ale zapotřebí připočítat volání do ostatních sítí a volání po vyčerpání volných minut. V takovém případě stojí jedna minuta 3,50 Kč. Zasílání SMS do ostatních sítí vychází na 1,50 Kč a MMS do všech sítí je za 5,60 Kč.

Pro ty, kterým volná data 200 MB nestačí, je tu [:kůl:] data 2 GB.Podmínky studentského tarifu jsou stejné jako u základní verze [:kůl:], rozdíl je pouze v mobilních datech. Ty činí 2 GB. Zákazníci však mohou využít i výhod Datomatu a každý měsíc získat až 5 GB navíc. Cena za tarif [:kůl:] data 2 GB je 499 Kč měsíčně.

Mobilní operátor mladým lidem do 26 let nabízí k tarifům i řadu výhod. Využívat mohou O2 Active, Extra výhody a tři měsíce zdarma Spotify bez spotřeby dat. Nevýhodou může být pro mnohé smluvní závazek v podobě 2 let.

T-mobile mladým lidem nabízí paušál za 399 Kč

Na studenty neopomíná ani T-mobile. Ten ve svém portfoliu má mobilní tarif S námi pro mladé, který nabízí:

  • neomezené volání do vlastní sítě,
  • 120 volných minut do ostatních sítí,
  • neomezené zasílání SMS do všech sítí,
  • data 700 MB.

To vše za 399 Kč měsíčně. K ceně je ale opět zapotřebí připočíst služby navíc. Volání po vyčerpání limitu stojí 3,50 Kč za minutu a zaslání jedné MMS do všech sítí vychází na 4,90 Kč.

Stejně jako studentské tarify od O2 i tento je sjednáván na 2 roky. Smluvní závazek je však možné na maximálně 6 měsíců přerušit.

Vodafone nabízí 10 hodin volání do všech sítí

Levné volání je to, po čem mladí lidé touží. Právě proto Vodafone přináší ve svém studentském tarifu 600 volných minut do všech sítí. Stačí být ve věku od 6 do 26 let, být držitelem některé z karet pro mladé a můžete využívat výhod Tarifu 26. Ten nabízí:

  • 600 volných minut do všech sítí,
  • neomezené zasílání SMS do všech sítí,
  • data 1,2 GB.

To vše za 494 Kč měsíčně. I v tomto případě je k částce důležité neopomínat na služby navíc. Volání po vyčerpání volných minut vychází na5,03 Kč za minutu do Vodafone i ostatních sítí. Zasílání MMS stojí 4,54 Kč, a to do všech sítí.

Mobilní data je možné navýšit o 1 GB. Stačí si tarif zakoupit přes e-shop operátora spolu s jakýmkoliv LTE telefonem. Nechcete-li si pořizovat nový mobilní telefon, pak měsíční navýšení dat o 1 GB stojí 99 Kč.

Nemáte-li stále jasno, jaký mobilní tarif vybrat, vyzkoušejte online kalkulačku mobilních tarifů. Podle vámi zadaných dat vám nabídne ty nejvýhodnější nabídky mobilních i virtuálních operátorů.

Reklama