Mobinfo.cz » Tablety

T-Mobile chce seniory naučit pracovat s tablety


T-Mobile přichází se zajímavou předvánoční nabídkou. Po složení 1 Kč (a následných 23 splátkách á 299 Kč) získáte tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 s datovým tarifem Sdílený internet. Součástí je také aplikace umožňující seniorům snadnější ovládání.

Základem balíčku Tablet pro naše je Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0. Jedná se o sedmipalcový přístroj s operačním systémem Android, za který operátorovi zaplatíte 1 Kč. Následně pak budete muset splácet měsíčně 200 Kč, a to po dobu 23 měsíců, celkově vás tak tablet vyjde na 4 601 Kč.

Samsung Galaxy Tab3 Lite 7.0 3G

Rozměry: 193 × 116 × 10 mm, 310 g
Displej: 7″, 1024 × 600 bodů, 16 mil. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 2 jádra, 1200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 8000 MB, ano
Data: GPRS EDGE Wi-Fi
Další konektivita: GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 2 Mpx, video: 1080p
Podrobné specifikace
Aktuální cena Samsung Galaxy Tab SM-T111NDWAXEZ v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Nabídka tabletu platí do 31. 12. 2014 při aktivaci služby Sdílený internet samostatný pro zákazníky s tarifem S námi v sítích+ a vyšším nebo při uzavření nebo prodloužení Smlouvy s jakýmkoliv tarifem Mobilní internet na, resp. o 2 roky. Sdílený internet stojí měsíčně 99 Kč a umožňuje, aby rodiče či prarodiče využívali datový limit, který mají u svého tarifu jejich děti či vnoučata. Zkrátka celá rodina sdílí jeden FUP napříč generacemi.

Protože ovládání tabletů nemusí být pro starší generaci jednoduché, připravil operátor aplikaci Snadněji. Ta po svém stažení (zdarma) a nainstalování spustí průvodce, který umožní nastavit jednodušší ovládání tabletu. Namátkou – na plochu lze umístit důležité kontakty, datum, čas, svátky, počasí, ovládání zvuku, stav baterie a odkazy na nejpoužívanější aplikace či webové stránky.

Do Vánoc pak T-Mobile doprogramuje i možnost vzdálené správy, takže pokud bude mít babička problém s prohlížením nejnovějších fotek svého vnoučete, můžete jí snadno ze svého tabletu či počítače pomoci.

Reklama