Mobinfo.cz » Tablety

T-Mobile umožňuje nákup tabletů na splátky


Až doposud prodával T-Mobile na splátky bez navýšení zejména telefony. Nově si můžete za stejných podmínek koupit i tablety nebo třeba USB modemy. Nákup na splátky lze objednat také v internetovém obchodu, dřív jste museli do prodejny.

Změny postihly i možnou dobu splácení, nově si můžete vybrat mezi variantou dvanáct nebo dvacet čtyři měsíců, což je doba smlouvy na dobu určitou, případně se uvázat ke splacení do půl roku, pokud máte dost peněz a chcete mít své závazky rychle vyřízené.

Splátkový kalendář je dostupný všem zákazníkům, pokud obnovují či nově uzavřou s operátorem smlouvu na dobu určitou. Splátkový prodej bude klientům umožněn přes všechny prodejní kanály, tedy i přes eShop. Zatímco dosud se tato forma prodeje týkala jen mobilních telefonů a vybraných zařízení, nyní se bude vztahovat již na všechny mobilní přístroje v nabídce operátora. Současně u této skupiny produktů dojde k ukončení prodeje s dotovanými cenami a s podmínkou minimálního měsíčního plnění.

Nově již také zákazníci nebudou muset skládat zálohu – místo toho zaplatí první splátku jako akontaci, jejíž výše je odvislá od kupovaného zařízení i typu smluvního vztahu. Druhá splátka se již hradí v rámci faktury stejně, jako tomu bylo dříve, přičemž splátky se rozpočítají na základě akontace a zvolené doby splácení. I nadále zůstává v platnosti zvýhodnění stávajících zákazníků operátora, kteří mohou u vybraných zařízení složit akontaci ve výši pouze jedné koruny.

Reklama