Mobinfo.cz » Aplikace

Tablet Media připravuje další tři tabletové časopisy


Vydavatelství Tablet Media, které vydává čistě tabletový magazín Dotyk, připravuje na listopad další tři magazíny téže značky. Na své si přijdou příznivci královských rodů, zájemci o ekonomii a také milovníci stylového bydlení.

Časopis Dotyk vychází pro tablety již rok a půl. Vypadá to, že vydělává, protože se vydavatel rozhodl rozjet další tři čistě tabletová média – Dotyk Styl Royal o královských rodech, Dotyk Styl bydlení, jehož název hovoří sám za sebe, a Dotyk Byznys o ekonomice a podnikání.Všechny časopisy budou ke stažení zdarma, vydavatel chce svůj byznys založit na prodeji inzerce.

Příznivci královských rodů si mohou od 3. listopadu stáhnout Deník Styl Royal. Tento tabletový měsíčník mapuje život moderní šlechty, přinese informace o královských rodinách a významných událostech v jejich životech (svatby, narozeniny, výročí), o potomcích šlechticů v České republice, nebude chybět ani „šlechtický” lifestyle (šperky, umění, móda, oblíbené destinace královských rodů, designerské kousky, kosmetika či luxusní auta). Měsíčník Royal pro vydavatelství Tablet Media připravuje Michaela Ducháčková, autorka úspěšného blogu o královských rodech.

Dotyk_royal

O týden později, přesně 10. listopadu, vyjde další měsíčník Dotyk Styl Bydlení. Tematicky se zaměří na oblast architektury, designu a vybavení domů, bytů i kanceláří, high-tech domácností či trendy v úpravách zahrad. Měsíčník lze charakterizovat jako chytré lifestylové čtení plně využívající tabletovou platformu. Články budou doplněny o virtuální prohlídky, videa a fotogalerie i o aktivní odkazy na e-shopy s možností snadného objednání zboží. Velkou roli v prezentaci hrají krásné fotografie a čistá grafická prezentace. Měsíčník připravuje Marie Lucová, která v uplynulých šestnácti letech pracovala v týdeníku Ekonom, kde se jako editorka kromě jiného podílela na přípravě speciálních právních a daňových příloh týdeníku, její portréty osobností českého byznysu se objevily ve speciálech Příběhy úspěchu, v letech 2011- 2013 vedla rubriku Inspirace. V současné době spolupracuje s měsíčníkem Moderní řízení, Lidovými novinami a tabletovým týdeníkem Dotyk.

Dotyk_bydleni

O dalších čtrnácti dní později, tedy 24. listopadu, vyjde první číslo týdeníku Dotyk Byznys. Ten poskytne relevantní přehled nejpodstatnějších témat a událostí v české i zahraniční ekonomice a byznysu. Zaměří se na makro a mikroekonomické trendy, technologie, světovou ekonomiku či start upy, které se vyplatí sledovat. Díky tabletové platformě je úspěšně kladen důraz na kvalitní zpracování infografiky. Týdeník vede Libor Akrman, který od roku 2001 pracoval ve vydavatelském domě Economia, kde sedm let vedl ekonomickou rubriku serveru iHNed.cz. Poté dva roky působil jako hlavní editor iHNed.cz. Na jaře 2012 v Economii rozjel podnikatelský portál ProByznys.info, kde byl jako šéfredaktor zodpovědný za obsah a služby. Od loňského podzimu působil jako editor Hospodářských novin.

Dotyk_byznys

Reklama