Mobinfo.cz » Tablety

Tablet s projektorem: Lenovo Yoga Tab 3 Pro [preview]


Poslední dobou to vypadá, že tablety zažívají jistý ústup ze slávy- Kdo tablet chtěl, ten už ho má, kdo nechtěl, zůstal u velkého mobilu nebo třeba notebooku. Lenovo ale přišlo s přelomovou funkcí, která může všechno změnit.

Lenovo_Yoga Tab 3 Pro_04

K čemu totiž lidé tablet používají? Brouzdají na něm po internetu, čtou knihy či časopisy, nebo koukají na filmy a seriály. Zejména první dvě věci mohou naprosto pohodlně dělat na mobilu s velkým displejem nebo na počítači, u filmů je ale přeci jen velmi důležitý velký obraz. Bohužel jen málokdo promítá filmy z tabletu do televize, to totiž vyžaduje nepříjemné zaobírání se nejrůznějšími kabely a nastaveními.

Lenovo_Yoga Tab 3 Pro_01Lenovo_Yoga Tab 3 Pro_02

Proto přichází Lenovo s tabletem Yoga Tab 3 Pro, který je vybavený vestavěným projektorem. Jeho prostřednictvím můžete na každou bílou zeď promítat obraz s úhlopříčkou až 70″ (178 cm). Projektor je integrovaný v otočném pantu a díky tomu mají uživatelé možnost otáčet projektor až o 180°. Takto vytvořené domácí kino by samozřejmě nebylo úplné bez pořádného zvuku. Za tímto účelem má tablet čtveřicí předních reproduktorů JBL s technologií Dolby Atmos.

Lenovo_Yoga Tab 3 Pro_03

Jinak se jedná o tablet s Anodroidem, o jehož chod se stará čtyřjádrový procesor doplněný 2 GB RAM. Lenovo Yoga Tab 3 Pro také disponuje dvěma fotoaparáty, předním 5Mpx s pevným ohniskem a zadním 13Mpx fotoaparátem s autofokusem. Dostatek prostoru poskytne vnitřní 32GB úložiště, které je možné rozšířit pomocí microSD karty. Díky vnitřnímu slotu pro micro SIM kartu a podpoře vysokorychlostního připojení LTE se navíc uživatelé mohou spojit se svými přáteli a rodinou prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Graf ceny produktu Lenovo Yoga 10 ZA0G0061CZ poskytuje server Heureka.cz

Reklama