Mobinfo.cz » Gadgets

Tablety patří do pouzder Genius [test]


Osahali jsme si několik pouzder Genius, které se hodí pro transport elektronických čteček a tabletů s různou velikostí displejů.

PouzdraGenius_1

Genius GS-701P

Neoprenové pouzdro se hodí pro nejmenší 7palcové tablety, součástí je rovně dotykové pero. Materiál ubrání elektroniku před mrazem, lehkými nárazy. Uzavírá představuje překrytí materiálem jako v kapse. Hodí se pro čtečku Kindle 5. Rozměry jsou cca 125 × 200 × 15 mm, koupíte ve více barevných variantách.

GENIUS GS-701 – černo-modrá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


PouzdraGenius_2PouzdraGenius_9

Genius GS – 721

Přiléhavé pouzdro z neoprenu a pružného polyesteru je připraveno pro tablety do 8 palců. Redakční Ainol s 8palcovým displejem se do něj vešel přesně. Uzavírání jistí zip, povrch pouzdra doplňují efektní bubliny pro eliminaci lehkých pádů. Rozměry jsou cca 150 × 222 × 20 mm, vybírat lze mezi zelenou a červenou variantou.

Genius GS-1021 – černozelená lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

PouzdraGenius_3PouzdraGenius_10PouzdraGenius_4

Genius GS-1080

Pro 10palcové tablety lze využít odolné pouzdro s jednoduchým vstupem pro zasunutí přístroje. Pouzdro odolá vodě, je dost tvrdé a tak přežije hrubší zacházení. Uvnitř je vybaveno měkkým polstrováním k ochraně displeje. Pouzdro měří 220 × 265 × 25 mm. Kromě stříbrné barvy je k mání stylová fialová.

Genius GS-1080 – stříbrná lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


PouzdraGenius_8PouzdraGenius_7PouzdraGenius_6PouzdraGenius_5

Reklama