Mobinfo.cz » Tablety

Tři nejlepší tablety současnosti


Víte, o které tři tablety mají lidé na internetu největší zájem? Nahlédněte do statistik srovnávače cen a inspirujte se hledáním ostatních. Překvapivě není v první trojce ani jeden iPad, nevyskytují se tam ale ani levné čínské tablety a „tablety“.

Samsung Galaxy Tab 10.1

Samsung Galaxy Tab 2 101

Mezi oblíbené tablety patří již několik let přístroje Galaxy Tab jihokorejské firmy Samsung. Nejinak je tomu u modelu 2 10.1, kde druhé číslo označuje úhlopříčku displeje. I při větších fyzických rozměrech zůstalo zachováno rozlišení 1 280 × 800 bodů. Fotoaparát je v tomto případě 3Mpx, pro ukládání dat je k dispozici 16 GB paměti RAM a slot pro paměťové karty microSD. I Samsung Galaxy Tab 2 10.1 podporuje vedle Wi-Fi také mobilní datové přenosy.

Samsung Galaxy Tab GT-P5110TSAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Asus Memopad HD 7

Asus_memopad_HD_7

Druhým nejoblíbenějším tabletem je Asus Memopad HD 7, přístroj se sedmipalcovým displejem. O jeho chod se stará operační systém Android, který pohání čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz. Operační paměť RAM má kapacitu pouze 1 GB, na malý displej to ale v pohodě stačí. Pro ukládání uživatelských dat máte k dispozici 16 GB. Samozřejmostí je podpora sítí Wi-Fi, žádné mobilní sítě ale očekávat nemůžete.

Asus MemoPad HD 7 ME173X-1B013A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Google Nexus 7 II

Google_Nexus_7

Nexus 7 je tzv. referenční tablet, což znamená, že ho Google používá pro demonstraci možností skýtaných operačním systémem Android. Nexus 7 je vybaven 7″ displejem s rozlišením 1 280 × 800 bodů, na kterém běží operační systém Android. Procesor je rovnou čtyřjádrový, jeho taktovací frekvence činí 1,3 GHz. Pro chod aplikací je k dispozici paměť s kapacitou 1 GB. Na trhu seženete hned několik variant, které se liší velikostí dostupného prostoru pro ukládání uživatelských dat.

Google Nexus 7 II 16GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Další tři tablety v pořadí

iGET N9A SCHOOL lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Acer Iconia Tab B1 NT.L15EE.003 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 2 16GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama

Chytré držáky na tablety do auta i jinam zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama