Mobinfo.cz » Aplikace

V obchodě Google Play můžete zaplatit přes T-Mobile


T-Mobile spouští možnost platby za aplikace, hry a další obsah do mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android. V obchodě Google Play jednoduše zvolíte možnost platby přes T-Mobile m-platba, utracená částka se vám objeví ve vyúčtování nebo strhne z kreditu.

Složitá vyjednávání skončila a všichni uživatelé Google Play, kteří mají současně SIM kartu českého T-Mobilu, mohou nyní zaplatit za stažené aplikace prostřednictvím služby m-platba. Tedy, abychom byli přesní, operátor tuto možnost postupně aktivuje, všem zákazníkům bude dostupná nejpozději do čtrnácti dnů.

Další podmínkou je pak aktivní služba m-platba, tu ale snadno aktivujete v samoobsluze Můj T-Mobile. Následně již můžete výše popsaným jednoduchým způsobem platit svou aplikační útratu. Kdybyste se chtěli rozšoupnout, pamatujte, že z bezpečnostních důvodů je nastaven limit 1 500 Kč pro jednu platbu a 3 000 Kč za den. Operátor chce tuto možnost placení nabídnout v blízké budoucnosti i uživatelům dalších operačních systémů či sociálních sítí.

Reklama