Mobinfo.cz » Tablety

Vánoční tipy: 5 nejoblíbenějších tabletů


Pokud si chcete k Vánocům udělat radost novým tabletem, podívejte se na naše tipy. Inspirovali jsme se, jak jinak, nejoblíbenějšími tablety na nákupním webu Heureka.cz, takže u našich tipů máte výhodu, že kupujete osvědčené zboží.

GoClever Terra 101

Tento tablet má displej s úhlopříčkou 10,1″, na kterém se zobrazuje ovládací prostředí operačního systému Android. Ten běží svižně díky dvoujádrovému procesoru. Pro zájemce o vážnou práci je zajímavé pouzdro s vestavěnou QWERTY klávesnicí, které všem usnadní psaní delších textů, ať už se jedná o kancelářské dokumenty nebo e-maily.

GoClever Terra 101 A1021KB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iGET N9A SCHOOL

Devítipalcový tablet sice svým názvem slibuje, že je určen pro školáky všeho věku, ve skutečnosti ale najde využití i u osob takříkajíc školou nepovinných. Jeho procesor má rychlost 1,2 GHz, paměť RAM kapacitu 1 GB. To vše přispívá k běhu operačního systému Android, který zobrazuje všechny informace na již zmíněném devítipalcovém displeji s rozlišením 800 × 480 bodů.

iGET N9A SCHOOL lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Asus MemoPad ME102A-1B017A

Pro změnu desetipalcový displej má tablet Asus MemoPad. Jeho rozlišení činí 1 280 × 900 bodů, procesor má hned čtyři jádra s frekvencí 1,6 GHz. Pro běh operačního systému Android a nainstalovaných aplikací slouží paměť RAM s kapacitou 1 GB, uživatelská data uložíte do 16GB vnitřní paměti nebo na paměťovou kartu microSD. Samozřejmostí je podpora bezdrátových sítí Wi-Fi

Asus MemoPad ME102A-1B017A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Asus MemoPad HD 7

Jak lze poznat z číslovky v názvu, Asus MemoPad HD7 má úhlopříčku 7″. Díky tomu je snadno přenosný a hodí se například ke sledování videí na cestách, za tímto účelem ho výrobce vybavil baterií s velkou výdrží. O chod se stará čtyřjádrový procesor, jako operační systém byl samozřejmě použit nejrozšířenější Android. K uložení vašich dat poslouží 16GB paměť nebo karta microSD.

Asus MemoPad HD 7 ME173X-1B013A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Acer Iconia Tab B1

Dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz pohání operační systém Android v sedmipalcovém tabletu Acer Iconia Tab B1. Jeho paměť je sice o něco menší, než je u jiných tabletů zvykem, nabízených 8 GB ale snadno doplníte libovolnou paměťovou kartou microSD. Mírně závažnější je kapacita paměti RAM, která činí pouhých 512 kB, což má negativní vliv na výkon celého tabletu. Iconia Tab samozřejmě dokáže přijímat navigační signál GPS, takže ho můžete použít také jako autonavigaci.

Acer Iconia Tab B1 NT.L15EE.003 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama