Mobinfo.cz » Tablety

Vodafone má nový tablet: Vodafone Smart Tab 4 [preview]


Jedná se již o čtvrtý model značky Vodafone Smart Tab, proto má v názvu přídomek 4. Opět ho pro operátora na míru vyrobil TCL Alcatel. Tablet má osmipalcový displej a dvoujádrový procesor. Pořídíte ho za méně než čtyři a půl tisíce korun.

Vodafone Smart Tab 4 je osmipalcový tablet s dvoujádrovým procesorem, jehož frekvence se zastavila na 1,2 GHz. To by mohlo operačnímu systému Android 4.2 trochu vadit, ale díky relativně malému displeji snad vše poběží svižně a plynule. Pro uložení dat je k dispozici paměť o kapacitě 8 GB, případně můžete využít paměťovou kartu microSD až do kapacity 64 GB.

Vodafone_Smart_Tab_4_2

Baterie má kapacitu 4 060 mAh a výrobce slibuje dlouhou výdrž na jedno nabití. I v tomto ohledu je malý displej jistou výhodou. Tablet podporuje samozřejmě bluetooth i Wi-Fi, z mobilních datových přenosů pak HSPA+ až do rychlosti stahování 21,6 Mb/s. Samozřejmostí je podpora GPS a fotoaparát na čelní i zadní straně.

Vodafone_Smart_Tab_4_1Vodafone_Smart_Tab_4_3

Vodafone nabízí tablet Smart Tab 4 za 4 377 Kč. K němu si můžete s poloviční slevou pořídit datový tarif Mobilní připojení 10 GB za 499 Kč.

Reklama