Mobinfo.cz » Tablety

Vodafone Smart Tab 4G: operátorský tablet s LTE [preview]


Vodafone vrhá na český trh tablet vlastní značky, který podporuje sítě čtvrté generace. Podobně jako v případě jiných tabletů a telefonů z vlastní stáje, i Smart Tab 4G se dočkal významné podpory, pořídit ho můžete již za symbolickou korunu.

Základním rozlišovacím znakem tabletů je úhlopříčka displeje. Vězte tedy, že Vodafone Smart Tab 4G se může pyšnit 8″. Tomu pak odpovídá tloušťka 8 mm a hmotnost 327 g. Displej je samozřejmě dotykový, jinak by to dnes už ani nešlo. Jeho rozlišení činí 1 280 × 800 bodů. O chod se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8916 doplněný 1GB pamětí RAM.

Vodafone Smart Tab 4G Jerry

Do interní paměti uložíte až 8 GB dat, další se pak vejdou na paměťovou kartu microSD, kterou můžete do tabletu vložit. V tabletu Vodafone Smart Tab 4G najdete Android ve verzi 4.4 KitKat s řadou dalších předinstalovaných aplikacích. Zadní fotoaparát vytváří snímky v rozlišení 5 Mpx, čelní kamera nabídne alespoň 2 Mpx. Akumulátor o kapacitě 4 060 mAh zvládne až 9 hodin nepřetržité práce či přehrávání multimediálního obsahu a v pohotovostním režimu vydrží téměř 29 dní.

Vodafone Smart Tab 4G Jerry

Smart Tab 4G je součástí speciální nabídky pro věrné zákazníky. V rámci ní jej všichni, kdo využívají služby Vodafonu po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun, mohou získat za pořizovací cenu 1 Kč. S datovým objemem 4GB vyjde provoz tabletu na 14 Kč denně.

Reklama