Mobinfo.cz » Aplikace

Youradio: hrajte si podle nálady [aplikace]


Už jste znudění posloucháním klasického rádia a z vaší sbírky MP3 znáte vše nazpaměť? Nalaďte si Youradio, které vám zahraje to, na co máte zrovna chuť.

Youradio_1Youradio_2Youradio_3Youradio_4

Aplikace Youradio je ke stažení zdarma pro telefony a tablety s Androidem. Princip aplikace je jednoduchý, můžete s ní streamovat online hudbu, která je roztříděná podle nálad, přeneseně žánrů a určení pro fitko, běhání, odpočinek apod. V nabídce jsou nejnovější hity, ale také ukolébavky a jiné písničky.

Youradio_5Youradio_6Youradio_7Youradio_8

Hodně zajímavou funkcí je možnost přechodného uložení hudby pro offline poslech a to až v délce 120 min. Jelikož se hudba stahuje do zařízení komprimovaná, tak i pro 120 min stačí hudbu stahovat pár minut online. Ideálně přes Wi-Fi samozřejmě.

Youradio_11Youradio_10

Aplikace s českým prostředím pracuje rychle, songy můžete hodnotit a sdílet s přáteli na sítích. Kvalita hudby je hodně dobrá, klidně poslouchejte ve sluchátkách. aplikace výborně poslouží třeba i na usínání a buzení oblíbenou hudbou. Skvělé použití se nabízí třeba tak, že ráno u snídani stáhnete hudbu do mobilu a cestou do práce třeba hodinu v kuse posloucháte svoje favority z hudební říše.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Google Play

Reklama